Transport, järnvägsarbeten och underhåll

Vi erbjuder bland annat transport, markarbeten och underhåll av järnväg. Med kunnig och erfaren personal utför vi såväl små som stora projekt åt kunder i hela Stockholmsregionen. Välkommen att kontakta oss för offert!

Besöksadress:

Ekevägen 1
762 93 Rimbo

E-post:

info@brobymark.se
order@brobymark.se

Organisationsnummer:

556479-8162

Momsnummer:

SE-556479816201

Bankgiro:

5265-1312

Medarbetare:

Mattias Lundin Breidenskogh
VD
0175-546501
mattias@brobymark.se

Anders Lundin
Ägare / Maskiner
0175-546504
anders@brobymark.se

Anna Breidenskog
Ägare / Ekonomi
0175-546502
anna@brobymark.se

Marielle Lundin Breidenskogh
Fastighetschef
0175-546503
marielle@brobymark.se

Tommy Silvnäs
Transportledare
0175-546505
tommy@brobymark.se

Markus Gustafsson
Transportledare
0175-546506
markus@brobymark.se